logotti
  • RSS
  • Facebook

Zühre giyim 2014 tesettür modellerinden oluşan bir koleksiyon siz giyinmeyi seven bayanları bekliyor. Zühre tesettür giyim modellerinde paylaşacağım modeller yeni sezon son moda tesettür giyim modelleridir. Kendini genç hisseden bayanlara özel ekose şıklığı modern çizgiler ile buluşuyor. Kendi tarzınızı Zühre giyimin dokunuşlarına bırakmayı ne dersiniz.

Sizlere yayınlayacağım modellerde deri yakalı ve kemerli manto modelleri ekose detaylı kaban modelleri, bu kış kullanabileceğiniz kapitone tasarımlar, sadelik  ve şıklığı bir arada tutan pardesü, kışın kaşeden vazgeçemeyenler için kaşe kabanlar sizleri bekliyor.

Modern tarzda şık tasarımları bulunan Zühre tesettür giyim 2014 yılının moda trendlerini de yakından takip ederek sizlere son moda giyim modellerini sunmuş. Kış aylarında olduğumuz için genellikle koyu renkler tercih edilmiş. Muhafazakar kesimin tercih ettiği tesettür giyim modelleri sitemizde yer almaktadır. Son moda giyim modelleri, yeni sezon tesettür giyim modelleri, tesettür giyim kombinlerinin bulunduğu Zühre Tesettür giyim 2014 modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Avenna 2014 Tesettür Giyim Son Moda başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, avenna abiye ve Avenna Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...