logotti
  • RSS
  • Facebook

Zühre pardesü 2015 kış koleksiyonu yine birbirinden zarif tesettür giyim modelleri ile dolu. Daha çok sizlere fikir vermek amacıyla kombin oluşturan Zühre pardesü sizlere giyim konusunda çeşitli fikirler sunarak nerede ne zaman ne giyilir konusunda yardımcı olmuş. Zühre pardesü daha çok tesettürlü bayanların dış giyim ihtiyacına yönelik tasarımlarında kışlık pardesü modelleri,pelerin modelleri,  kışlık kap modelleri, kışlık ferace modelleri, bayan manto modelleri, tesettür kaban modelleri, tesettür giyim kombinleri yer almakta.

Zühre pardesü 2015 modellerinde kol detaylı pardesü modelleri, kalsik tarzı sevenler için deri detaylı pardesü modelleri, yandan fermuarlı pardesü modelleri, pitikare pardesü modelleri, omuz detaylı pardesü modelleri, denim pardesü modelleri bulunmakta.

Zühre 2015 kap modellerinde ise deri detaylı kap modelleri, ekose kap modelleri, omuz detaylı kap modelleri yer almakta. Zühre 2015 kaban modellerinde kaşe kabanlar boy gösteriyor. Zühre 2015 tesettür giyim kombinlerinde ayakkabı, çanta, eşarp, aksesuar ile tamamlanan kombinlere rastlamak da mümkün.

Zühre pardesü modellerini Zühre eşarpları ile kombinlemek isterseniz şık eşarp modelleride sizler için sunulmuş. Hem klasik hem modern tarzı bir arada tutan modellerin bulunduğu Zühre Pardesü 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri galerimizi inceleyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Pembe Pırıltılar Butik 2015 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Butik Tesettür, pembe pırıltılar butik ve pembe pırıltılar elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...