logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür dış giyim markalarından olan Zühre Pardesü 2015 ilkbahar yaz sezonunu açmış bulunmakta. İlkbahar yaz sezonuna yine iddialı giren markalar arasında yer alan Zühre pardesü yeni koleksiyonunda 2015 kap modelleri, pardesü modelleri, trençkot modelleri, ferace modelleri, kap kombinleri ve pardesü kombinleri yer almakta.

Pardesü ve kap modellerinde Zarif Yaka ve Manşet detayı ile siyah, bej, lacivert, pudra. beyaz, renk seçenekleri bulunmakta. Büyük beden bayanlar için modeller tasarlanarak 46 beden arası ile 56 beden arasında modelleri bulunmakta. Sade ve şık modeller de tercihinizi ister uzun pardesü isterseniz diz altı yarım pardesü modellerinden yana kullanabilirsiniz. Beden aralıkları 38 bedenden 48 bedene kadar bulabileceğiniz modeller yer almakta.

Bu bahar puantiye modasından esintileri Zühre pardesüde görebiliriz. Siyah beyazın uyumunu çok güzel yakalayarak kap modellerinde kullanmış. sırt detayını yeni sezonda da kullanmış. Beyazın üzerine siyah vav detaylı kap modelleri benim favorilerim arasında yer almakta. Peki sizin Zühre giyimde bu tasarımlardan hangisi favoriniz acaba.

Pardesü kombinleri, yeni sezon pardesü modelleri, yeni sezon kap modellerinin yer aldığı Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modellerinden oluşan görsellerimizi inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Famelin 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu başlıklı makalemizde abaya modelleri 2015, famelin 2015 ve famelin 2015 ilkbahar yaz koleskiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...