logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim sektöründe  10. yılında olan Zühre pardesü 2014 Yaz tesettür giyim koleksiyonunda son moda tesettür giyim modelleri sizlerle paylaşacağız.  Zühre 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinde şık pardesü modelleri , 2014 kap modelleri, Yazlık kot pardesü modelleri, tesettür giyim kombin modelleri, 2014 yazlık tesettür giyim modelleri, tesettür pardesü kombinleri, ferace modelleri,  kap kombinleri bulunmakta.

Pardesü ve kap modellerinde sırt detaylı modeller, yaka detaylı, düğme detaylı , fiyonklu modeller bulunmakta. Zühre pardesü yaz kombinleri zarif detaylarla şıklık kazanmış. Yaz aylarında kullanabileceğiniz pardesü ve kap modelleri  daha çok açık renkler kullanılmıştır. Pardesü ve kap modellerinde Lacivert, buz mavisi, bej, gece mavisi, beyaz, sarı, siyah, taş, göl yeşili, somon, ekru, pembe, vizon, bordo renk çeşitleri bulunmakta.   Zühre giyim önceki yıllara göre 2014 yeni sezonunda da güzel tasarımlarla karşımıza çıkmakta.

Her geçen gün kendini yenileyerek birbirinden şık tesettür giyim modelleri ile Zühre Giyim 2014 pardesü modelleri, Zühre giyim 2014 kap modelleri ile ve Zühre 2014 yaz tesettür giyim modellerinin bulunduğu Zühre Pardesü 2014 Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Setrms Giyim 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri Son Moda başlıklı makalemizde Setrms 2014 ilkbahar yaz, setrms abiye ve setrms pardesü kap modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...