logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim markaları sırasıyla 2014 sonbahar 2015 kış sezonuna ait tesettür giyim modellerini çıkartmaya devam ederken sizleri Zühre giyim 2014 sonbahar koleksiyonuna ait giyim modellerini paylaşacağım. Zühre pardesü adından da anlaşılacağı gibi daha çok dış giyim üzerine yoğunlaşarak bayanların kap, pardesü, ferace, kaban, manto gibi ihtiyaçlarını karşılamakta.

Zühre 2014 sonbahar koleksiyonunda kışlık pardesü modelleri, 2015 bayan kaban modelleri, 2015 trench modelleri, kot pardesü modelleri, mont modelleri bulunmakta. Zühre 2014-2015 sonbahar kış tesettür giyim koleksiyonunda farklı kesim tarzı, deri detaylar ile bütünlük oluşturmuş.

Sonbahar kış tesettür giyim modellerinde koyu renkler tercih edilmiş. Yeni sezon tesettür giyim modelleri güncelendikçe tekrar sizlerle yeni pardesü modelleri ve kaban modellerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Zühre pardesü 2015 tesettür giyim kombinlerinde pardesü, şal, eşarp, çanta , ayakkabı ve aksesuara yer vermiş. Özel günler için de ayrıca özel kombinler hazırlanmış.  Zühre pardesü sadeliği ile göz doldurmaya devam ediyor. En yeni modeller en şık tasarımlar pardesüde en önde Zühre ile hayat bulmaya devam ediyor.

2015 pardesü modelleri, kışlık pardesü modelleri, kışlık tesettür giyim kombinleri, bayan mont modelleri, 2015 kap modellerinin bulunduğu sitemizde Zühre Pardesü 2014 Sonbahar 2015 kış Koleksiyonunu inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Kayra 2014 2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 pardesü modelleri, 2015 tesettür giyim ve bayan giyim modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...