logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayan tesettür giyim sektöründe  10. yılında olan Zühre pardesü 2014 Yaz tesettür giyim modelleri şimdiden çok beğenileceğe benziyor. Türkiye de  300’den fazla bayisi bulunmakla beraber Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 19 ülkeye ihracat yapan Zühre Giyim 2014 yaz koleksiyonundan en beğenilen modelleri sizlerle paylaşacağız. Zühre 2014 yaz tesettür giyim modellerinde şık pardesü modelleri , 2014 kap modelleri, Yazlık kot pardesü modelleri, tesettür giyim kombin modelleri, 2014 yazlık tesettür giyim modelleri, tesettür pardesü kombinleri, tesettür elbise modelleri, kap kombinleri bulunmakta.

Pardesü ve kap modellerinde sırt detaylı modeller, yaka detaylı, düğme detaylı , bulunmakta. Zühre pardesü yaz kombinleri zarif detaylarla şıklık kazanmış. İlkbahar Yaz aylarında kullanabileceğiniz pardesü ve kap modelleri ayrıca elbise modellerinde daha çok açık renkler kullanılmıştır.  Zühre giyim önceki yıllara göre 2014 yeni sezonunda da güzel tasarımlarla karşımıza çıkmakta.

Her geçen gün kendini yenileyerek birbirinden şık tesettür giyim modelleri ile Zühre Giyim 2014 pardesü modelleri, Zühre 2014 kap modelleri ile ve Zühre 2014 yaz tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat Giyim 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Modelleri başlıklı makalemizde Elbise Modelleri 2014, Etek Modelleri 2014 ve gamze polat hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...