logotti
  • RSS
  • Facebook

Zühre giyim 2014 yılına ait  tesettür kış modasında kışlık giyim türüne ait şık modeller bulunmakta. Zühre 2014 tesettür giyimde siz bayanların en fazla tercih ettiği giyim çeşitlerinden oluşan pardesü, kaban, manto, kap,kışlık giyim modelleri ile sizlerin beğenisine sunuldu.  Açık ve koyu renk seçenekleri ile kendi zevkinize ve beğeninize uygun modeli seçerek koleksiyonunuzda yer verebilirsiniz.

Zühre Kış tesettür giyim modellerinde kemer detayı ve yaka detayı, kapişonlu modelleri  ön plana çıkartmış. Modellerde Zühre eşarp modelleri , tesettür kombin modelleri, Zühre tesettür kombinleri yer almakta. Ekose detaylar, deri detaylar, sırt detayı,yaka detayı modelleri ön planda tutuyor.Pardesü kombini kaban kombini de kışlık giyim modellerinin oluşturduğu koleksiyon sizleri bekliyor.

Dış giyim denilince akla gelen pardesü, kap, ferace, kışlık olarak da manto, kaban, trenchkot modellerini farklı tesettür markalarından da  incelemek isterseniz sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.  Farklı marka ve modellerinin yer aldığı sitemizde Zühre giyimin diğer modelleri ile tekrar sizlerle olacağım. Zühre Giyim 2014 Tesettür Kış Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Tuğba Venn Tesettür Giyim 2014 Modelleri başlıklı makalemizde ferace modelleri ve fiyatları, Tesettür Giyim ve tesettür iş elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...