logotti
  • RSS
  • Facebook

Abiye hazır eşarp tasarımı ve hazır şal tasarıma farklı bir soluk getiren Zehrace şimdide bozulmayan gelin başı modelleriyle  siz gelin adaylarına kolaylık sağlıyor. Zehrace türbanlı gelin başı modellerinde gösterişli veya sade kendi beğeninize ve ilginize göre uygun modelleri seçerek sizin  için özel olan düğün töreninizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz tesettürlü bayanlar tarafından çok beğenilen bu modeller gelinlik ile gelin başlarının uyumu harika. Tesettür gelin başı modellerinde gelinliklerde taş ve danteller ile  bütünlük oluşturmuş. Abartı ve gösterişten hoşlananlar bu modeller tam sizlere göre.

Yakında düğününüz var ve hala karar veremediyseniz  ve tesettürlü iseniz  yazıdaki görselleri dikkatle incelemenizi öneririm. Sizlerinde karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu modellerden birine karar veremediyseniz sitemizde başka tesettür gelin başı modellerinin ve tasarımlarının yer aldığı yazılarımızı gözden geçirebilirsiniz. Şimdi Bu modellere değinelim….

Bir önceki yazımız olan Bellina 2013 Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Bellina Pardesü, Hakim Yaka Pardesü Modelleri ve Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...