logotti
  • RSS
  • Facebook

Önceden hazır eşarplar vardı iğnesiz direk başa takılıyordu. Kendinden boneli sadece takıp çıkardık. Bir dönem  modaydı. Eşarp yapmakta zorlananlar için bire birdi. Fiyatı da gayet uygundu.

Zehrace hazır türban ve hazır eşarp modellerini  bilmeyen bayan yoktur. Gösterişli ve kullanışlı zehrace hazır abiye türban ve şal modelleri hayat kurtarıcı .  Zehrace ürünlerinde tesettürlü bayanların için kullanım kolaylığı sağlayan iğnesiz taşlı, boncuklu, çiçekli eşarp aksesuarlı  modeller bulunmakta. . Özellikle abiye hazır türban istiyorsanız Türkiye’deki öncü markalardan biridir Zehrace.

Birbirinden farklı renk seçenekleri ile abiye kıyafetinize uygun  sade ve gösterişli  pek çok hazır abiye eşarp modelleri sizleri bekliyor.

Zehrace hazır eşarp, şal ve gelin başı modellerini seçmek , öncelikle şık bir görünüm kazandırır, saatlerce kuaförde zaman geçirmek zorunda kalmazsınız, pratikliğin keyfini yaşarken her zaman kullanabileceğiniz bir hazır türbanınız  olduğu için  de rahat edecektir.Fiyat konusunda da gayet hesaplı merak edenler için duyurulur. Kuaföre vereceğiniz bir defalık ücret için hazır eşarpbınıza sahip olabilirsiniz. Şimdi birbirinden şık Zehrace Hazır Abiye eşarp Modellerini İnceleyelim.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan ZERNİŞAN 2013 ELBİSE MODELLERİ başlıklı makalemizde Günlük Elbiseler, İslami Giyim Modelleri ve Tesettür Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...