logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan takipçileri için Zehrace giyim 2015 tesettür abiye modellerinden en seçkin modelleri paylaşmaya karar verdik. Hazır eşarp ve abiye türban konusunda sektöre girerek ilgiyi üzerinde toplayan marka giyim sektörüne de el atarak büyük işlere imza atmaya devam ediyor. Özellikle abiye türban  ve abiye elbise modellerinde şık ve kendine özgün tasarımları bulunmakta.

Zehrace 2015 tesettür abiye elbise modellerinden biraz bahsetmek gerekirse işlemeli modeller, dantel detaylı modeller, arkası uzun tesettür abiye elbise modelleri, etek ucu dantelli abiye elbise modelleri ve prenses model abiye elbise modelleri bulunmakta.

Nişanlanacak tesettürlü bayanlar ayrıca 2015 yılında mezun olacak tesettürlü bayanlar veya yakında düğünleri olan bayanlar nişanlık, abiye ve mezuniyet elbisesi almadan önce Zehrace abiye modellerini gözden geçirmenizi öneririm.

Zehrace abiye elbise modelleri ve nişanlık modellerini tercih ederseniz eşarp ve şal aramanıza gerek yok. Zehrace giyim sizin için onuda düşünmüş abiye elbisenize uygun şık abiye türban ve şal modelleri tasarlamış.

Özel günlerde ve davetlerde hem şık hem asil olmak isteyenler Zehrace Giyim 2015 Tesettür Abiye Elbise Modellerinin bulunduğu tesettür giyim modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Nihan Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu - Tesettür Giyim başlıklı makalemizde ilkbahar yaz tesettür, Kap Modelleri ve kot pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...