logotti
  • RSS
  • Facebook

Siz bayanların giyim ihtiyacına yönelik tüm marka ve modellerinin yer aldığı sitemizde bugün sizler için Zehrace Giyim in şık modellerini sizlerle paylaşacağız. Zehrace giyimi çoğumuz Zehrace türban olarak biliriz. Zehrace hazır türban artık giyim sektörüne de girerek siz bayanların ihtiyaçlarına cevap verecek tasarımları siz genç bayanlara sunmuş.

Sizlerle paylaşacağım Zehrace giyim tesettür modellerinde tesettür abiyeler, abiye elbiseler, tesettür tulumlar, günlük elbiseler, hazır şallar, şapkalı şallar, hazır türbanlar bulunmakta. Yeni yılın trend renklerini abiye modellerinde kullanmış. Tesettür abiye modelleri le üzerindeki şal veya eşarplar takımdır. Kıyafetiniz için üzerine eşarp veya şal uydurmanıza gerek yok. Abiye elbisenin rengi ile aynı renk eşarp be şal modelleri kullanılmaktadır.

Hem özel günlerde hem de günlük kullanabileceğiniz tesettür kombin modelleri bulunmakta. Zehrace giyim tesettür tasarımlarına çok şık abiye elbiseler bulunmakta. Özel bir davete katılanlar bu modeller sizler için. Sözü daha fazla uzatmadan Zehrace Giyim 2014 Tesettür Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Pınar Şems Giyim 2014 Tasarım Modelleri başlıklı makalemizde Pınar Şems Elbise Modelleri, pınar şems etek gömlek ve Pınar şems kaban hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...