logotti
  • RSS
  • Facebook

Hazır türban ve hazır eşarp konusunda kendini geliştiren Zehrace giyim tekstil sektöründe de ilerlemeye devam ediyor. 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu her zaman olduğu gibi muhteşem tasarımlar sizleri bekliyor bayanlar. Zehrace 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonunda tesettür abiye elbise modelleri, bayan takım modelleri, hazır abiye eşarp modelleri, hazır şal modelleri, smokin tunik modelleri, etek bluz modelleri, yüksek bel etek modelleri, yakası fularlı bluz modelleri, uzun tunik modelleri, iki renkli bonibon tunik modelleri, kuğu abiye elbise modelleri, tesettür mezuniyet elbiseleri bulunmakta.

Zehrace 2015 abiye elbise modellerinde işleme ve nakış detayı, şifon abiye elbise modelleri, güpürlü abiye elbise modelleri, dantel detaylı abiye elbise modelleri bulunmakta. Zehrace 2015 tunik modellerinde ise tesettür uzun tunik modelleri, iki renkli tunik modelleri, dantel kaplama tunik modelleri hem şık hem sade incelemeye değer modeller sizleri bekliyor.

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok noktaya ulaşarak bayanların giyim ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Hem tesettür giyim sektöründe hem de eşarp sektöründe hızlı adımlarla ilerlemeye devan eden Zehrace 2015 yılında da beğenilen tesettür giyim markaları arasında yer alıyor.

2015 tesettür abiye elbise modelleri, 2015 tesettür giyim modellerinin yer aldığı Zehrace 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Yıldız Gökçe Butik Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde 2015 kış tesettür, anne kız panço modelleri ve kışlık kaban modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

One Response so far.

  1. rihaan dedi ki:

    Hi
    Iam somalian girl and i very intersses av to be fashion model
    Thank u


Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...