logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 pardesü ve kap modellerini Vizyon giyim farkıyla incelemek ister misiniz? Vizyon giyim 2014 tesettür giyim modellerinde pardesü ve kap modelleri hepsi birbirinden renkli hepsi birbirinden şık. Yazklık pardesü ve kap almak istiyorsanız karar veremedi iseniz  Vizyon kap ve pardesü modellerini incelemenizi öneririz.

2014 pardesü ve kap modellerinde arkası uzun önü kısa kap modelleri, omuz detaylı pardesü modelleri, pelerin pardesü modelleri, yaka detaylı pardesü modelleri, sırt detaylı pardesü modelleri, plise detaylı pardesü modelleri, Mevlana model pardesü modelleri, Mevlana model kap modelleri bulunmakta.

Vizyon 2014 tesettür giyim modellerinde daha çok açık renkler tercih edilmiş. Bunun nedenleri de ilkbahar yaz aylarında daha rahat kullanmanız ve güneşin ışığını yansıtması açısından açık renkler kullanılmış. Pardesü ve kap modellerinde mavi, pudra, pembe, beyaz, lacivert, mint yeşili, kırmızı, gri, taş rengi, sarı renk çeşitleri bulunmakta. Büyük beden pardesü ve kap modelleri de bulunmaktadır. Büyük beden bayanlara duyurulur. Son moda tesettür giyim modelleri, 2014 tesettür giyim modelleri, tesettür dış giyim modelleri, 2014 pardesü modelleri, 2014 kap modellerinin bulunduğu sitemizde Vizyon Giyim 2014 Pardesü Kap Modelleri Son Moda Koleksiyonu sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 bayan giyim modelleri, 2014 ilkbahar yaz ve Tesettür Elbise Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...