logotti
  • RSS
  • Facebook

Sizler için yaz aylarında tesettürlü bayanların dış giyimde kurtarıcıları olan uzun yeleklerden oluşan bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonda Minel Aşk giyim, Beyza Canbazlar Butik, Aker giyim, Gönül Kolat Butik, Armine Giyim , Setrms giyim, Kavin By Kuaybe Gider markalarının ürünlerinden derleme yaptık güzel bir koleksiyon oluşturduk.

Uzun yelek modelleri 2014 yazında ve kışında çok tercih edilmekte. Özellikle yaz aylarında daha çok şifon yelekler ve krep yelekler kullanılırken; kış aylarında ise iki yönlü çift taraflı yelekler tercih edilmekte.

Ünlü markalar her sezonda farklı ve yeniliklerle karşımıza çıkarken koleksiyonlarında bayanlara yönelik farklı tarzlara hitap eden uzun yelek modelleri sunmuş. Asimetrik kesim modeller, düğmeli modeller, dantel detaylı modeller,kot yelek modelleri, kemerli ve aksesuarlı modeller bulunmakta. Her marka kendine has tarzı ile yelek modellerini tasarlanış.

Kalite ve şıklık arasında gidip gelen modeller butik markaları ve hazır giyim markaları farklı renk seçenekleri ile de sizlerin beğenisini kazanacağına benziyor. Yeni sezon tesettür giyim modelleri, son moda tesettür giyim modelleri, Uzun yelek modelleri, 2014 tesettür yelek modelleri, tesettür marka modellerinin bulunduğu bu güzel koleksiyondan bir demet sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Kayra 2014 Tesettür Giyimde Zarafete Yolculuk... başlıklı makalemizde 2014 bayan giyim, genç tesettür giyim ve kayra 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...