logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim 2014 yaz modellerinde bugün sizleri Tuğba Venn 2014 yaz modellerini sizlerle paylaşacağız. Yazlık bayan tesettür giyim modellerinde Tuğba Venn her zaman olduğu tasarımları konuşturmuş. Çok şık modellerde yazlık pardesü kombinleri, yazlık kap kombinleri, yazlık tunik pantolon modelleri, yazlık tesettür giyim kombinleri, yazlık ipek eşarp modelleri, yazlık etek bluz modelleri, tesettür abiye modelleri, kot pardesü modelleri, kot kap modelleri, tesettür yazlık elbise modelleri, günlük tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Tuğba Venn 2014 tesettür giyim yaz modellerinde günlük tesettür giyim modellerinde açık renkler tercih edilirken tesettür yazlık abiye modellerinde ise siyah renk tercih edilmiş. Tesettür kombin modellerinde  Ayakkabıdan çantaya, pardesüden kap modellerine kadar, eşarptan şala,  etek bluz modellerinden tunik pantolona kadar her detay sizler için düşünülmüş.

Yazlık tesettür giyim, tesettür giyim son moda, bayan tesettür giyim, İslami tesettür giyim, 2014 yaz tesettür modasının bulunduğu Tuğba Venn 2014 Yaz Tesettür Giyim modellerinin bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Saliha Giyim 2014 Büyük Beden Tesettür Modelleri başlıklı makalemizde 2014 büyük beden elbise modelleri, büyük beden abiye ve büyük beden tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...