logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde kendini kanıtlayan bir tesettür markası olan Tuğba Venn giyimin 2014 yeni sezon ürünlerinden oluşan ilkbahar yaz koleksiyon sizlerin beğenisine sunuldu. Tesettür giyimde kaliteli tasarımları siz bayanların dikkatini çekmekte.

Tuğba Venn 2014 tesettür giyim modellerinde sizlerle paylaşacağımız modellerde tesettür elbise, etek ceket takım modelleri,kot askılı elbise modelleri, abiye elbise modelleri, pardesü modelleri, tesettür kombin modelleri,kap modelleri,  uzun tunik pantolon modelleri bulunmakta.

Tuğba&Venn giyim tasarımları tesettürlü bayanların ilgisini çekecek kadar hoş. Pardesü kap modellerinde sadelik ön planda tutularak ufak ayrıntılarla şıklığı da ortaya koymuş. Sadelik ile de şık olunacağının kanıtını bizlere 2014 tesettür giyim modellerinde sunmuş.

Tuğba venn 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinde baharın ve yazın keyfini çıkartmak için daha çok açık renk seçenekleri tercih edilmiş. Tesettür pardesü ve kap modellerinde koyu renkler tercih edilse de  koleksiyonun genelinde açık renkler olan pembe, mavi, pudra, sarı, fuşya renk çeşitleri tercih edilmiş.

Şıklığınız ve zarafetinizin yansıması olan Tuğba Venn Giyim 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan İnayah 2014 Tesettür Giyim Yaz Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 tesettür yaz, Hijab ve hijab fashion hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...