logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar diğer zamanlarda olduğu gibi günlük giyimde de kıyafetine ve kendine gerekli özeni gösterirler. Şık ve güzel giyinmek herkesin hakkı. Sizlere giyim konusunda farklı fikirler vermek amacıyla Tuğba Venn giyimin günlük tesettür kombinlerinden oluşan şık tesettür giyim modellerinden örnekleri sizlerle paylaşacağım.

Hafta sonu kombini, çalışan kadınlar için iş kombin kıyafetleri, günlük tesettür kombin, dış giyim modellerinden farklı tasarımlarda pardesü, kap, etek ceket,ayakkabı, çanta, eşarp, şal, tunik, pantolon, etek bluz, aksesuar, kışlık kombin, ferace kombin modelleri bulunmaktadır.

Geçen sene de olduğu gibi bu senede kot giyim modellerine rastlamak mümkün. Modası geçmeyen giyim türlerinden biridir. Sizde günlük giyimde kombine dikkat edenlerdenseniz bu modelleri de dikkate almanızı öneririz. İllaki marka olmak zorunda değil insanın kendine yakışanı giymesi tercih etmesi en doğru olandır. Bir de şu var ki herkesin giyime ayırdığı bütçesi farklıdır. Kimileri marka giyinmekten hoşlanır. Kimileri bütçesine göre kendine yakışanı giymekten hoşlanır. Doğrusu da budur zaten. Sizde evdeki kıyafetlerinize göre günlük kombin yapabilirsiniz. Bu yazıda amacımız sizler için farklı fikirler sunmak kombin yapmayı bilmeyenler için kombin modelleri sunmak. Şimdi Tuğba Venn 2014 Günlük tesettür kombinlerini inceleyelim mi?

Bir önceki yazımız olan Jaade Butik 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, bayan giyim modelleri ve fiyatları ve Jaade Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...