logotti
  • RSS
  • Facebook

Tuğba Venn giyim yeni sezon modellerini görücüye çıkarttı. Her sezonda farklı tasarımlarla karşımıza çıkan Tuğba Venn giyim yine dikkatleri üzerinde çeken tasarımlarla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Kaliteli tasarımları özellikle markaya düşkün bayanların ilgi odağı oldu.

Tuğba Venn 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim koleksiyonunda tesettür kaban modelleri, tesettür manto modelleri, kışlık ferace modelleri, tesettür etek modelleri, bluz modelleri, tesettür elbise modelleri, kışlık pardesü modelleri,eşarp modelleri, kışlık kap modelleri, trençkot modelleri, tesettür tunik modelleri bulunmakta.

Tuğba Venn 2015 kış tesettür giyim modellerinde deri detaylarına yer verilmiş. Giyinmeyi seven stil sahibi bayanlar bu koleksiyon sizler için hazırlanmış. Ekose modeller, asimetrik kesim modeller, sıcak ve soğuk renklerin buluşması bu koleksiyonda sizler için sunulmuş.

Son moda tesettür giyim modelleri, tesettür giyim modasına ait fikirler, tesettür kış modası, kaban modelleri, kışlık pardesü modellerinin bulunduğu Tuğba Venn 2014-2015 Sonbahar Kış Tesettür Giyim galerimizi inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Alvina 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde alvina 2015, alvina 2015 kış ve Alvina Kaban hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...