logotti
  • RSS
  • Facebook

Tuay Karaca 2015 tesettür giyim koleksiyonu görücüye çıkarttı. Tesettür giyim tasarımcılarından olan Tuay Karaca; özel günler ve davetler için iddialı giyim modelleri ve günlük tesettür giyim modelleri sunmakta. 2014 yılına damgasını vuran tasarımcı 2015 yılına da iddialı girmeye devam ediyor.

Tuay Karaca 2015 tesettür giyim koleksiyonunda tesettür abiye elbise modelleri, tesettür mezuniyet elbiseleri, tesettür bayan giyim modelleri, trenkçot modelleri, tesettür tunik modelleri, 2015 kap modelleri, 2015 tunik modelleri, tesettür günlük elbise modelleri yer almakta.

Tuay Karaca 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonunda bayanların giyim ihtiyaçlarına yönelik modellerde zarafetin keyfini çıkartacaksınız. Smokin kap modelleri, dantel detaylı elbise modelleri, pelerin elbise modelleri, balık model elbise modelleri ile tarzınıza uygun modeli tasarlayabilirsiniz.

Giyinmeyi seven , markaya düşkün, özel dikim ve tasarım ürünleri tercih eden bayanlar için Tuay Karaca özel tasarım tesettür giyim modelleri incelemeye değer. Özel tasarımlarıyla moda severlerin takip ettiği Tuay Karaca 2014-2015 sonbahar kış modelleri hareketli ve enerjik havası ile kışın kasvetli havasından bir nevi sizi sıcak tutacak modeller sizleri bekliyor.

Tesettür giyim 2015, tesettür özel tasarım , özel dikim tesettür elbise modellerinin yer aldığı Tuay Karaca 2015 Tesettür Giyim Modelleri galerimizi inceleyelim…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Puane Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Giyim Modelleri başlıklı makalemizde özel günler için elbiseler, özel günler için tesettür abiyeler ve özel günler için tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...