logotti
  • RSS
  • Facebook

Özel tasarım giyinmeyi sevenler için yaklaşacak düğün sezonunda şık olmayı sevenler için Tuay Karaca 2014 Özel Tasarım Abiye Modellerinden şık abiye çeşitleri sizlerin beğenisine sunuldu.  Tesettür abiye modellerinin hepsi birbirinden şık hepsi birbirinden güzel. Son moda tesettür giyim modellerinin bulunduğu sitemizde tesettür nişanlık 2014, tesettür abiye modelleri 2014, pelerinli abiye modelleri, mezuniyet elbiseleri 2014 modelleri bulunmakta.

Tuay Karaca 2014 Özel Tasarım Abiye Modellerinde Osmanlı tarzı, dantel detaylı, pullu ve paletli, şifon abiye modelleri yer almakta.  Abiye modellerinde  tesettür elbise modellerine de rastlamak mümkün. Renkler iyi uyum birbiri ile ahenkleşmiş.

Yakında düğününüz var veya nişanlanacak mısınız bu modellere göz atmanızı öneririm. Abiye başları da harika tasarlanmış. Eşarbın ve türbanın üzerine yapılan aksesuarlarda çok şık. Şimdi Tuay Karaca 2014 Özel Tasarım Abiye Modellerini inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Zehrace Giyim 2014 Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Elbise Modelleri, abiye elbise modelleri ve fiyatları ve Mezuniyet elbiseleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...