logotti
  • RSS
  • Facebook

Tuay Karaca 2014 yaz tesettür tasarımları ile  yine bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Tuay Karaca By Ozzo koleksiyonunda da her zaman olduğu gibi sadelik ve şıklık bir arada tutulmuş. Yeni sezon tasarımları çok beğenilecek.

Tuay Karaca 2014 By Ozzo koleksiyonunda uzun elbise modelleri, uzun yelek modelleri, yazlık tunik modelleri, kap modelleri bulunmakta. Yeni sezonda da yeniliklerle karşımıza çıkan Tuay Karaca, By Ozzo ile farklı tarz günlük kıyafetleri sizler sunmakta. Tuay Karaca By Ozzo markasında hazır giyim modelleri yer alacak.

Genellikle Tuay Karaca kişiye özel tesettür abiye tasarımları konusunda daha çok modeller sunarken Tuay Karaca By Ozzo markasında daha çok günlük tesettür giyim modelleri bulunmakta. Günlük tesettür giyim modelleri denilince sakın aklınıza basit modeller gelmesin tasarımcısı Tuay Karaca olunca günlük modelleri siz düşünün artık.

Her zaman şık ve sade tasarımları ile dikkat çeken Tuay Karaca sizler için saru tunik modelleri, pembe kap, pembe uzun yelek, turkuaz kap, çiçekli yazlık elbise modeli, ve turkuaz elbise modeli sizler için için sunulmuş. Yeni modeller çıktıkça tekrar sizlerle paylaşacağım. Şimdi By Ozzo 2014 yaz koleksiyonunu inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Aşkın By Kübra Biriktir 2014 Tesettür Giyim Tasarımları başlıklı makalemizde aşkın by kübra biriktir, kübra biriktir ve Tesettür Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...