logotti
  • RSS
  • Facebook

Giyiminde tasarım kıyafetleri tercih edenler için bugün Tuay Karaca Tesettür Tasarımları sizlerle beğenisine sunuldu .Tuay Karaca Tesettür Tasarım modellerinde tunik, tunik pantolon, kabarık elbise,  abiye elbise,  balık model elbiseler, arkası uzun önü kısa tunikler, arkası uzun elbise modelleri bulunmakta. Özel dikim ürünler olmakla beraber sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurmuş.

Tuay Karaca 2013-2014 Tasarım Modellerini sizlerde görünce çok beğeneceksiniz. Tesettür giyimde tasarımları  çok konuşuldu. Abiye elbise modellerinde ufak tefek ayrıntılarla daha da şık olmuş. Dantel tasarımlarını ben çok beğeniyorum. Kıyafetlerle de uyumu harika şekilde uyarlanmış . Hiç bir zamanda dantel modası geçmeyecek. Tuay Karaca’ ya tasarımları için teşekkür eder yeni tasarım kıyafetlerini en yakın zamanda bekleriz. Şimdi Tuay Karaca 2013 2014 Tesettür Tasarım modellerini inceleyelim…

 

Bir önceki yazımız olan Butik Eflin 2013 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Bayramlık Tesettür Giyim, Bu Gün Ne Giysem ve Butik Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...