logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür kaban ve manto modellerinin yer aldığı sitemizde kaban ve manto modellerini Alvina Giyimi farkıyla sizlere sizlere sunuyoruz. Alvina Manto ve kaban modellerinin genel özellikleri arasında sırt detayı, yaka detayı, kapitone kaban, kaşe kaban ve mantolar, büyük beden kaban modelleri, kol detaylı kaban modelleri, büyük beden kaban modelleri kaban ve manto modellerinin özellikleri arasında yer almakta. Farklı renk tonları ve renk seçenekleri ile her zevke uygun modeller yer almakta.Sezonun hakim renklerini de bünyesinde bulundurarak göz zevkinize hitap etmiş.

Kaliteden ödün vermeden  güzel giyinmeyi hedefleyerek sizlere giyim konusunda farklı fikirler sunmuş. Manto ve kaban almayı düşünüyorsanız ama karar veremediyseniz veya kabanınızı değiştirmek mi istiyorsunuz  o zaman bu modelleri incelemenizi öneririm. Kaşe kaban ve manto , kadife kaban ve mantoları kışlık dış giyim modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kaban ve manto arasındaki fark ne diye düşünürseniz kaban kısa yarım yani dize kadar veya daha üzerinde olan kışlık giysi türüdür. Manto ise boydan ayak bileklerine kadar olan pardesünün daha kalın kumaştan olan türüne denir. Kısaca kaban kısa manto uzun kışlık dış giysidir. Bu bilgiyi sizinle paylaştıktan sonra Alvina giyim 2014 tesettür manto ve kaban modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan 2014 Elbise Modelleri ALVİNA GİYİM başlıklı makalemizde 2014 Elbise Modelleri, Alvina ve Alvina Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...