logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayanların tesettür giyimde en fazla kullandığı tunik modellerinde 2014 modasında uzun tunikler daha çok yer alıyor. Sizlerle paylaşacağımız uzun tunik modellerini Pınar Şems uzun tunik modelleri, Pınar Akşam uzun tunik modelleri, Beyza Canbazlar Butik tunik modelleri, Kuaybe Gider uzun tunik modelleri, Aker uzun tunik modellerinden oluşan bir koleksiyon oluşturduk.

Bayanların en fazla tercih ettiği tunik modellerinde ay model tunikler, önden düğmeli tunikler, asimetrik kesim tunikler, arkası uzun önü kısa tunik modelleri bulunmakta. Farklı renk seçenekleride bulunmakta. Büyük beden bayanlar içinde uzun tunik modellerine yer verilmiştir.

Farklı tasarımlar farklı markalar sizin tercihiniz hangi marka ve modelden yana olurdu. Hepsi birbirinden değerli tasarımcılar. Kendi tarzınıza uygun modeli seçerek giyinmenin tadını çıkartmaya ne dersiniz.

Kaliteli tasarımlar şık modeller rengarenk tunikler ister sade, ister detaylı modeller ile uzun tunik modellerini inceleyelim. Yaz aylarında rahatlığının keyfini uzun tunik modelleri ile çıkartın.

2014 tesettür uzun tunik modelleri

Bir önceki yazımız olan Gönül Kolat ile Tesettür Tasarımları başlıklı makalemizde Elbise Modelleri 2014, gönül kolat 2014 ve gönül kolat susam hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...