logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan giyim üzerine yoğunlaşan Alvina giyimin trench modellerinden örneklerle sizlerle beraberiz. Tesettür Giyim 2013-2014 sonbahar kış sezonuna ait modellerde dış giyim olarak kullanılan trençkotlar da asimetrik kesim tarzı farklı tarz arayışı içinde olanlar için birebir model.

Açık ve koyu renk seçenekleri ile de her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan bu modelleri çok beğeneceksiniz. İster sonbaharda ister ilkbaharda kullanın yağmurlu havalar sizi ıslatmasın. Alvina trench modelleri ile kendi zevkinize göre kombine yapabilirsiniz.

Tesettür kışlık giyim modellerinin yer aldığı sitemizde Alvina markasının manto ve kaban modelleri de yer almaktadır. Dilerseniz kışlık giyim modellerini de inceleyebilirsiniz. Trençkot almak istiyorsanız ve model arayışı içindeyseniz bu modellere göz atın. Kalite ve zarafetin buluştuğu Alvina giyim trench modellerinden bazı modelleri inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Tuay Karaca Özel Tasarım 2014 Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Elbiseler, Butik Tesettür ve Özel Tasarım Tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...