logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyimde tasarım kıyafetler çok moda. Farklı tasarımları bulunan Gamze Polat’ ın tesettür tasarımlarını sizlerle paylaşacağız.2014 Tesettür tasarım modellerinde sizler için hazırlanmış  günlük kullanım için ve özel günlerde kullanım için uygun çok şık modeller bulunmakta. Gamze Polat tasarımlarında neler mi var. Tesettür tunikler, tesettür elbiseler, tesettür abiye elbiseler, tunik pantolon modelleri, etek bluz modelleri, pelerin kabanlar, anne kız giyim modelleri bulunmakta.

Tasarım kıyafetleri veya tasarım giyim modellerini merak edenler ve tercih edenler için çok şık abiye elbiseler bulunmakta. Tesettür Abiye elbiselerde mevlana modeli tercih edilmiş. Kuğu modeli kıyafet isteyenler ve beğenenler için de kuğu modeli tasarımımız bulunmakta.

Tesettür tasarım ve butik markalarından olan Gamze Polat ‘ın diğer tesettür giyim modelleri sitemizde bulunmaktadır. Farklı markalarında tesettür giyim modelleri merak ediyorsanız sitemizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bu modeller 2014 tesettür giyim modelleri arasında da yerini alacağa benziyor.

Gamze Polat Tesettür Tasarımları kıyafetleri 2014 modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Setrems 2014 Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Günlük Tesettür Giyim Kombinleri ve Setrms elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...