logotti
  • RSS
  • Facebook

Nişanlanacaklar tesettürlü bayanlar veya özel günlerde abiyelerinizin üzerine nasıl abiye başı yaptırsam diye düşünenler Setr-i Nur türban tasarım modellerinin sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum.  Nişanlığınız sizden nişan başınız Setr-i Nur dan olmasını istemez misiniz.

Farklı renk çeşitleri ile ister sade tarz isterseniz daha gösterişli tesettür abiye türban modelleri yer almakta. Nişanlanacak bayanlar nişan başı modellerine karar veremedi iseniz bu modellere bayılacaksınız. Tesettür nişan başı aksesuarları ile de sizin zevkinize uygun modeller ile nişan başınızı yaptırabilirsiniz. İsteyenler için nişan başı aksesuarları temin edilmektedir.

Abiye başörtüsü yapmak isteyenler için de uygun şık modeller bulunmakta. Abiye başörtüsünde kullanılan ufak aksesuarlarla dahada görselleştirilerek zengin kılınmış. Tesettür gelin başı modelleri, 2014 tesettür gelin başı modelleri, tesettür nişan başı modelleri, abiye başı modellerinin bulunduğu sitemizde Tesettür Nişan başı Modelleri 2014 Setr-i Nur Türban Tasarım modellerinin bulunduğu galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyorum…

 

Bir önceki yazımız olan Zühre Pardesü 2014 Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 Pardesü Modelleri, ferace modelleri 2014 ve Kap Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...