logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim kombinlerinden oluşan bu yayınımızda sizleri Zühre giyimin tesettür kombin modellerini paylaşacağız. Tesettür giyimde de uyum gençler tarafından dikkat edilmekte. Ayakkabı ile çanta uyumu, eşarp ile çanta uyumu, eşarp ile etek uyumu, elbise eşarp uyumu gibi kıyafetlerini bir uyum bir ahenk içinde olmasını isterler. Bunun için tesettür kombin yaparlar kendi tarzlarına uygun.

Bazı bayanlarda klasik tarzdan farklı olmak için farklı tarz arayışı içinde olmak için farklı renkleri uçucu renkleri tercih ederler bu kombin onun o zamanki ruh haliyle ilişkili olarak şekillenebilir. Zühre tesettür kombin modellerinda sadelik ön planda tutulmuş. Sizler için farklı kombin modelleri tasarlamış. Sizlerde bu modellere bakarak farklı fikirlere sahip olabilirsiniz.  Zühre tesettür giyim kombinlerinde eşarp, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla beraber pardesü kombinleri, kap kombinleri, kaban kombinleri bulunmakta.

Sizlerde tesettür giyimde sadelikten yana iseniz bu modelleri öneririz. Tesettür kombin 2014 modellerinde bazı modeller daha şık ve gösterişli. Kendi tarzınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Şimdi  Zühre Giyim 2014 tesettür kombinleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Zühre 2014 Tesettür Kış Modası başlıklı makalemizde Kışlık Pardesü Modelleri, Pardesü Modelleri ve tesettür giyim modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...