logotti
  • RSS
  • Facebook

Kış kombinleri denilince akla ilk gelen kışlık kabanlar gelir. Her zaman sizler için tesettür giyim kombinlerinden modeller paylaşıyoruz. Bu kez de sizler için kışlık tesettür giyim konusunda sizlere farklı fikirler verecek  Tuğba Venn kombin modellerini sizlere sunmaya karar verdik.

Tuğba Venn tesettür giyim kombinlerinde kışlık tesettür elbise kombinleri, kaban kombinleri, pardesü kombinleri, kap kombinleri, abiye elbise kombinleri bu modellerde yer almakta.  Kombinlerde ayakkabıdan çantaya, aksesuardan giyime kadar her şey sizler için sunulmuş.

İçerisinde Nihan giyiminde kombin modeli bulunmakta. Aynı firmaların farklı kolları olan Nihan giyimde sizler için farklı kombinler sunmuş. Daha sonra Nihan giyim ve Tuğba Venn giyimin farklı tesettür giyim modelleri ile tekrar beraber olacağız. Tasarımlarından şıklıktan ödün vermeyen Tuğba Venn ‘ e teşekkür eder yeni modellerini en kısa zamanda bekleriz.

Şimdi Tesettür Kış Kombinleri Tuğba Venn Giyim modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Alvina 2014 Pardesü Çeşitleri başlıklı makalemizde Alvina Pardesü, marka pardesü ve Pardesü fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...