logotti
  • RSS
  • Facebook

Modayı trendlerle değil yaşam tarzıyla takip eden ve kendine özgü bir stili olan muhafazakar bayanlar için Alvina elbise modellerinin yer aldığı koleksiyonda  rahatlığı şık kumaşlarla birleştirici özelliği tercih ediliyor. Alvina 2014 elbise modellerinde tek ve iki renkten oluşan tasarımlar göz dolduruyor. İsterseniz elbiseyi tek parça halinde kullanın isterseniz ceket ile bütünleştirebilirsiniz. Modellerde ceketli ve tek parça halinde kullanılmış. Tesettür kışlık elbise modelleri de bulunmakta.   Alvina giyim her zaman tasarımları ile adından söz ettiren bir marka olmakla beraber  kalite ve geniş ürün yelpazesi ile farklı tarzlara hitap ederek ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Alvina Giyim Kışlık  Elbise Modellerini görüp de beğenmemek elde değil. Hem şık hem zarif hem de rahatlıkta bir numara olan elbiselerde iki parça, dantel ceketli, fiyonklu, sırt detaylı, kemer ve bel detayı  modellerin özellikleri arasında yer almaktadır.  Kaliteli ürün arayışı içindeyseniz  Alvina elbise  modelleri kaçırmayın. Alvina Giyim Elbise Modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Armine 2014 Tesettür Kap Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Kap Modelleri, Armine giyim fiyatları ve Armine Kap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...