logotti
  • RSS
  • Facebook

Alvina giyim yeni sezon modellerinin yer aldığı son moda tesettür kıyafetlerinin oluşturduğu koleksiyonda siz bayanlar için birbirinden şık giyim modelleri ile karşınızdayız. Bayan giyiminde kendini kanıtlayan Alvina 2014 giyim modellerinde elbise, trench, tunik pantolon modelleri, etek pantolon modelleri, etek ceket  modelleri, tesettür giyim kombinleri, yazlık elbise modelleri, tesettür 2014 elbise modelleri, ferace modelleri, etek gömlek modelleri, 2014 pardesü modelleri, kap modellerinin bulunduğu koleksiyonu sizlerle paylaşacağım.

Yaz aylarında rahatlığın ön planda olduğu dış giyimde tercih edilen feraceler siyah ve renkli ferace olarak ayrılmıştır. Yazlık pardesülerde açık renkler tercih edilmiştir. Elbise modellerinde deri detaylar ve sırt detayına rastlamak mümkün. İlkbahar aylarında kullanabileceğiniz trench modellerinde şıklık ön planda tutulmuş.

Alvina tesettür giyim modellerinde tesettür abiye modelleri ve tesettür abiye kombinleri , Alvina eşarp, Alvina şal modelleri koleksiyonda sizlere sunulmuş. Alvina giyim modelleri hakkında bu kadar bilgi üzerine Tesettür Giyim Alvina 2014 Giyim Modellerini incelemeye ne dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Pınar Akşam 2014 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde mezuniyet elbiseleri tesettür, pınar akşam 2014 ve Pınar akşam abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...