logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar için gelin başı ve nişan başı konusunda deneyimli kişiler tarafından sizlerin özel  gününüzde yanınızda olan Hatice Kaşık türban tasarım 2015 modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdik. Hatice Kaşık gelin başı tasarım modellerinde birbirinden iddialı modellerin yanı sıra biraz gösterişli modellerde yer almaktadır.

Genç bayanlar yakında düğününüz veya nişanınız mı var gelin başı veya nişan başınıza karar veremedi iseniz sizleri Hatice Kaşık tasarımlarını sunuyoruz modeller çok iddialı ve şık. Özel gününüzde sizi özel kılacak türban tasarımları ve porselen makyajınız ile de sizlere yardımcı olmaktadır.

Düğünüzde farklı ve gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız iddialı modeller sizleri bekliyor. Sizlerle paylaşacağımız modelleri beğendi iseniz sizleri Hatice Kaşık Türban tasarıma davet ediyoruz. Tesettür gelin başı modelleri, tesettür nişan başı modelleri, tesettür abiye başı modellerin yer aldığı Hatice Kaşık türban tasarım modellerinden oluşan galerimiz incelemeye ne dersiniz bayanlar o halde sizleri görseller ile baş başa bırakıyorum…

 

Bir önceki yazımız olan Armine 2015 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde Armine, armine 2015 ve Armine Çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...