logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür gelin başı ve abiye başında diğer türban tasarımcılarından sıyrılarak kendine has tarzı ile gelinlerin özel günlerinde yardımcıları olan Setr-i Nur Tesettür türban tasarımın yeni gelin başı modelleri ile sizlerleyiz.

Sonbahar kış aylarında düğünü olan tesettürlü bayanlar sizlerde gelin başınıza karar veremedi iseniz veya fikir arayışı içindeyseniz Setr-i Nur Tesettür gelin başı modellerini incelemenizi öneririm. Gelinlik modelleri ile uyum içinde olan gelin başı modelleri hepsi çok şık ve çok asil.

Tesettür Gelin başı modellerinde taşlı modeller, boncuklu modelleri ve gelin başı aksesuarlarını tamamen kendileri tasarlıyor. Sizin özel gününüzde sizleri özel kılacak modeller Setr-i Nur tasarımda.

Ayrıca nişanlanacak bayanlar içinde tesettür nişan başı modellerimden örnekler bulunmakta. Kına gecelerinde kullanabileceğiniz şık modeller sizleri bekliyor. Konusunda deneyimli kişilerce porselen makyajınızı da yaparak sizlerin özel gününüzde yardımcıları oluyor.  Sizlerin bu güzel modellere ulaşmanız için Setr-i Nur Tasarıma davet ediyoruz.

Tesettür gelin başı modelleri, tesettür nişan başı modelleri, tesettür abiye başı modelleri, tesettür gelin başı aksesuarları, 2015 tesettür gelin başı modellerinin bulunduğu Tesettür Gelin Başı Modelleri Setr-i Nur Türban Tasarım modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Setrms 2015 Kış Güneşi Koleksiyonu Yeni Sezon başlıklı makalemizde Bayramlık Tesettür Giyim, kaban modelleri 2015 ve manto modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...