logotti
  • RSS
  • Facebook

İlkbahar yaz gelinleri düğününüz yaklaştı gelinliğiniz hazır ama tesettür gelin başı modellerine karar veremedi iseniz sizleri Fashion By Tuğba tasarımlarını incelemenizi öneririm. İzmirli türban tasarımcısı gelin başı modellerinde ve abiye başı modellerinde konusunda uzman kişilerce porselen makyajı ile o özel gününüzü unutulmaz kılmaya devam ediyor.

Fashion By Tuğba İzmir Türban tasarımcısının diğer bir özelliği ise sizin tarzınıza uygun gelinbaşı modellerini tasarlayarak ve porselen makyajı ile tamamlayarak güzelliğinize güzellik katacak. Ayrıca türbanlı gelin başı modelleri için gelin aksesuarları çok seçici davranılmış. Gelinliğiniz sizden gelin aksesuarınız bizden. dantel ve güpürün birleşmesi ile taşlı ve boncuklu modeller ile gelin başı modelleri zengin kılınmış. Gelin başı aksesuarlarını arayıp da bulamayanlar için çok şık gelin başı aksesuarı bulunmakta.

Tesettürlü gelinler ve genç kızlar kendi düğününüz veya bir yakınınızın özel gününde farklı  modelleri bulunan gelin başı modelleri ve tesettür abiye başı modelleri ile kişiye has özel tasarımları ile bilinen İzmir türban tasarımcısı Fashion by Tuğba son moda gelin başı modellerinin bulunduğu galerimiz sizlerle olacak.

 

Bir önceki yazımız olan 7 İklim 2014 Yaz Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2014 pardesü kap modelleri, 2014 yaz tesettür modası ve 7 iklim 2014 ilkbahar yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...