logotti
  • RSS
  • Facebook

Bayanların giyim ihtiyaçlarına yönelik fikir ve bilgi vermek amacıyla bugün sizlerle İpekdal Giyimim tasarımlarından biraz bahsetmek istiyorum. Her daim kaliteli üretimler yapan İpekdal giyim kendinden ve kalitesinden öden vermeden sizlere hitap etmeye devam ediyor.

İpekdal 2014 tesettür bayan giyim modellerinde yazlık elbise modelleri, yazlık ferace modelleri, etek bluz modelleri, ceketli elbise modelleri, yelek modelleri, abiye ferace modelleri,kap modelleri,  kolsuz elbise modelleri bulunmakta.

İpekdal ferace modellerinde leopar tasarımlar fermuarlı ferace modelleri, kapişonlu ferace modelleri, deri detaylı ferace modelleri bulunmakta. Tasarımlarında sadelik dikkat çekerken renkleri ile de insanı cezbediyor. İpekdal elbise modellerinde bebe mavisi elbise modelleri, pudra elbise modelleri, sarı elbise modelleri, kırmızı elbise modelleri, pembe elbise modelleri, siyah elbise modelleri, beyaz elbise modelleri, narçiçeği elbise modelleri bulunmakta.

Özel günlerde, toplantılarda bir yakınınızın düğününde ne giysem diye düşünenler için çok şık ve asil elbise modelleri bulunmakta. Ayrıca kombin yapmak isteyenler içinde  farklı giyim fikirleri sunulmakta.

Son moda tesettür giyim modelleri, yazlık elbise modelleri, ceketli takım modelleri, bayramlık tesettür giyim modelleri, bayramlık elbise modelleri bulunmakta. Giyim modellerinden bu kadar çok bahsetmişken modelleri de incelemeden geçmeyelim…

İpekdal 2014 Yaz Bayan giyim modelleri…

 

Bir önceki yazımız olan Tuay Karaca 2014 By Ozzo Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde by ozzo, Günlük Tesettür Giyim ve Tesettür Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...