logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanların özel günlerde kullandıkları abiye modellerinin tamamlayıcısı olan eşarp şal ve türbanlarını abiye kıyafetlere uygun şekilde tamamlamak için abiye başı modellerinden eşarp tasarımlarını sizlere sunacağız. Tesettür abiye başı modellerinde Zehrace türban tasarımın hazır eşarp modellerinden ve şal modellerini hepsi birbirinden şahane.

Farklı renk çeşitleri ile ister sade tarz isterseniz daha gösterişli hazır abiye türban modelleri yer almakta. Bayanlar kuaförde beklemeye gerek yok. Hazır eşarplar sayesinde aynı eşarbı farklı zamanlarda kullanabilirsiniz. Kuaföre verdiğiniz parada cebinize kalacaktır. Tesettür abiye başı modellerinin hepsi birbirinden şık ve mankenlerin kıyafeti ile de uyum sağlamış.

Abiye başörtüsü yapmak isteyenler için de uygun modellerdir. Abiye başörtüsünde kullanılan ufak aksesuarlarla dahada görselleştirilebilir. Hazır abiye eşarp veya türban almak istemiyorsanız ben bu modelleri evimde de yapabilirim diyorsanız veya modeli çok beğendim kuaförüme aynısını yaptırırım diyorsanız bizimle o modelleri de paylaşabilirsiniz.

Hazır abiye eşarp, hazır şal, hazır abiye türban, abiye başörtüsü, tesettür abiye başı, abiye eşarp modelleri, nişan başı modellerinin yer aldığı sitemizde Tesettür Abiye Başı Modelleri 2014 Hazır Türban Tasarımları ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

Bir önceki yazımız olan Gamze Polat 2014 Abiyeleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Modası, abiye elbise modelleri ve fiyatları ve Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...