logotti
  • RSS
  • Facebook

Büyük Beden Giyim üzerine de tasarımlar yapan Tekbir Giyim yine hanımları düşünerek şık modeller tasarlamış. Kurban  bayramının yaklaşması dolayısıyla da bayanlarda bayramlık telaşı başladı. Tesettür büyük beden bayanlarında şık olma kendini mutlu hissetme ihtiyacı vardır. Etekli ve pantolonlu takım elbise modelleri  bulunmaktadır. Etek Ceket Takımlar, Tunik Etek Takımlar dış giyim üzerine ferace, pardesü, kap,elbise modelleri bulunmakta.

Bayramda bayramlık olarak , diğer zamanlarda da özel günlerde kullanabileceğiniz büyük beden modeller mevcuttur.  Şık olmak kilolu hanımlarında hakkı. Artık günümüzde bir çok tesettür markası koleksiyonuna büyük bedene  yer veriyor. Böylelikle büyük beden hanımlarda daha fazla büyük beden seçeneğine sahip.  Kaliteli ve şık tasarımlarıyla Tekbir Büyük Beden Bayramlık kıyafetleri inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Tuay Karaca 2013-2014 Tasarım Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Giyim, Mezuniyet Elbiseleri ve Tesettür Bayramlıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...