logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen pardesüleri Talih pardesü kalitesi ve farkıyla sizlere paylaşacağım.  2014 yılında en çok tercih edilen dış giyim giysisi olan pardesü ve kap modelleri birbirinden farklı birbirinden renkli.

Talih pardesü 2014 tesettür giyim modellerinde yaka detaylı, omuz detaylı, pardesü ve kap modelleri , tesettür giyim kombinleri bulunmakta. Pardesü ve kap modelleri bu senenin moda renkleri ile bütünlük kazanmış.

30 yıldır giyim sektöründe olan firma tasarımları ile gün geçtikçe kendini yeniliyor. Pardesü ve kap modellerinin dışında diğer tesettür bayan giyim modelleri de olsa hiç fena olmaz değil mi. Çünkü pardesü modelleri çok şık. Farklı tasarımlarla karşımıza çıksa daha çok beğenileceğinden eminim. Ferace, elbise, etek ve diğer giyim modellerini en yakın zamanda üretimine geçmesiniz bekleriz.

Talih Collection Pardesü Modelleri şıklıkta kalitenin adresi, müşteri memnuniyetini dikkate alarak şık tasarımlar sunmakta.  Yazlık pardesü, kap modelleri, 2014 ilkbahar yaz pardesü ve kap modelleri bulunan Talih Collection 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Kap Modelleri galerimiz sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Alvina Giyim 2014 Yaz Tesettür Giyim, Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Modası, Alvina 2014 ve alvina 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...