logotti
  • RSS
  • Facebook

Daha önceleri Sarmina olarak bildiğimiz tesettür giyim markası şimdilerde Srm Moda olarak karşımıza çıkıyor. Srm moda daha çok dış giyim üzerine tasarımları bulunmakta. Srm moda 2015 tesettür giyim modellerinde kışlık pardesü modelleri,kap modelleri,  kaban modelleri, manto modelleri, trençkot modelleri, deri bayan çanta modelleri, eşarp modelleri yer almakta. Sarmina 2015 pardesü modellerinde geçtiğimiz senenin modası olan sırt detayı bu senede tasarımlarda görmek mümkün.

Srm pardesü modellerinde de sırt detayı, deri detayı, hakim yaka pardesü modelleri, yandan düğmeli pardesü modelleri bulunmakta. Ayrıca büyük beden pardesü modelleri de yer almakta. Srm kap modellerinde yandan fermuarlı kap modelleri, belden kuşaklı kap modelleri, deri detaylı kap modelleri, asimetrik kesim kap modelleri ve kap modellerinin büyük bedenleri de mevcuttur.

Sarmina kaban modellerinde ise kaşe kabanlar, ekose kabanlar, keçe kabanlar, farklı tasarımlarla karşımıza çıkmakta. Yeni sezonun farklı giyim ihtiyaçlarına yönelik ve modern tasarımlar stil sahibi bayanları bekliyor. Ayrıca modellerde kullanılan metal düğme aksesuarları ile de çok şık tasarımlar ortaya çıkmış.

Tesettür giyim 2015 pardesü modelleri, Srm fashion colors, yeni sezon pardesü modelleri ve kap modellerinin yer aldığı Srm Moda 2015 Kış Tesettür Giyim Modelleri galerimizi incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Alvina 2015 Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 elbise modelleri, abaya elbiseler ve alvina 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...