logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür giyim firmaları arasından akla gelen isimlerinden biri olan Setrms Tesettürlü bayanlar için kış kombinlerinden oluşan muhteşem bir koleksiyon sizlerle olacak. Tesettür giyimin öncülerinden olan ve ilk olarak Ankara da faaliyete başlayan Setrms giyim uzun yıllar kendini kanıtlayarak siz bayanlara tesettür bayan giyimde yardımcınız olmuştur.  2014 tesettür kombin kış modellerinde dış giyimde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Kap kombini, kışlık ferace kombini, sonbahar kombini, Tesettür kaban kombini, Setrms kapitone kabanlar, asimetrik kap kombinleri, yelek etek  kombini yani tüm giyim çeşitlerine göre kombin yapmış.  Kombin tasarımlarında deri detaylarına yer verilmiş.

Bu kombinlerde ne mi var diyorsanız eşarp, şal, çanta, ayakkabı,etek, kap, ferace, yelek,kaban, bayan eldiven,takı aksesuar yani ne ararsanız hepsi bu kombinde bulunmakta.  Sadeliği ile göz dolduran tasarımları ile dikkat çeken ve markaya önem veren bayanlar  için Setrms  Giyim Kombin 2014 tesettür modellerinin oluşturduğu koleksiyonu inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Armine Kaban 2014 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde Armine Giyim, armine kaban fiyatları ve Armine kaban modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...