logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 İlkbahar yaz tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sitemizde Setrms giyiminin 2014 Saklı Hikaye Koleksiyonundan güzel tesettür gyiim modellerini sizlerle paylaşacağız.  Tesettür giyim denilince akla gelen tesettür giyim markalarından olan Setrms giyim her geçen gün yenilenen misyonuyla ve farklı tesettür giyim modelleri ile tesettürün sınırlarını zorlamadan tesettüre uygun tasarımlar üretmekte.

Setrms 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinde etek ceket takımlar, tesettür şallar, ipek eşarplar, tesettür abiye elbiseler, tesettür tunikler, pardesü modelleri, kap modelleri, ferace modelleri, pantolon kap takımlar, gömlek modelleri, etol modelleri yer almakta.

Setrms 2014 abiye modellerinde en özel günlerinizde zarafetinize zarafet katacak abiye modelinde, nakışlardaki ahenk ve asil duruşuyla sizi farklı hissettireceğe benziyor.

Setrms 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim Saklı hikaye koleksiyonunda daha çok açık renkler tercih edilmiş. Saklı hikaye koleksiyonunda tarihin derinliklerinde hatıralar bırakmış, hatırlandıkça tebessüm ettiren anlarınızın en güzel kıyafetleriyle sizi buluşturmaya devam ediyor.

Çok özel tasarımı ve işlemeleriyle bu yaz favoriniz olacak Setrms 2014 tesettür giyim modellerinde yaz aylarında kullanabileceğiniz rahat giyim modellerinde büyük beden tesettür giyim modelleri de bulunmakta. İlerleyen zamanlarda yeni sezon tesettür giyim modelleri ile tekrar sizlerle beraber olacağız. Şimdi Setrms Giyim 2014 İlkbahar Yaz Saklı Hikaye Koleksiyonu ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir önceki yazımız olan Vizyon Giyim 2014 Pardesü Kap Modelleri Son Moda başlıklı makalemizde Kap Modelleri 2014, pardesü kap modelleri 2014 ve Pardesü Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...