logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 İlkbahar yaz tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşmaya devam ederken bugün sitemizde Setrms giyiminin 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerini sizlerle paylaşacağız.  Tesettür giyim denilince akla gelen tesettür giyim markalarından olan Setrms giyim her geçen gün yenilenen misyonuyla ve farklı tesettür giyim modelleri ile tesettürün sınırlarını zorlamadan tesettüre uygun sade ve şık tasarımlar sunmakta.

Setrms 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim modellerinde etek ceket takımlar, tesettür şallar, ipek eşarplar, tesettür elbiseler,tesettür abiye elbiseler, tesettür tunikler, pardesü modelleri, kap modelleri, ferace modelleri, pantolon kap takımlar, kot pardesü modelleri bulunmakta.

Setrms 2014 ilkbahar yaz tesettür giyim Saklı hikaye koleksiyonunda daha çok açık renkler tercih edilmiş. Setrms 2014 abiye modellerinde arkası uzun tesettür abiye modelleri, tesettür mezuniyet elbiseleri, kabarık tesettür abiye modelleri bulunmakta. İşlemelerle, payetlerle nakışlarla abiye modelleri farklı kılınmış.

Çok özel tasarımı ve işlemeleriyle bu yaz favoriniz Setrms giyim olacak. Setrms 2014 tesettür ilkbahar yaz giyim modellerinde yaz aylarında favoriniz olacak. Büyük beden hanımlar için de büyük beden tesettür giyim modelleri de bulunmakta. Tesettür giyim 2014, tesettür abiye elbise 2014, yazlık tesettür giyim modelleri, 2014 tesettür yaz modası, tesettür marka ve modellerinin bulunduğu sitemizde Setrms Giyim 2014 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Modelleri sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Alvina İlkbahar Yaz 2014 Tesettür Giyim Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2014 yaz tesettür modelleri, Alvina 2014 ve ilkbahar yaz tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...