logotti
  • RSS
  • Facebook

Setrms giyim yenilenen imajıyla 2015 kış sezonunu açmış bulunmakta. Setrms 2015 kış sezonunu Kış güneşi koleksiyonu ile siz değerli bayanların beğenisine sunmuş. Yeni çıkan Kış güneşi koleksiyonundan yeni modellerde tesettür kaban modelleri, etek bluz modelleri, ceket etek takım modelleri, tunik pantolon modelleri, kapitone kaban modelleri, kışlık yelek modelleri, manto modelleri, kışlık tesettür giyim modelleri bulunmakta.

Setrms 2015 Kış Güneşi koleksiyonu tasarımları ile sımsıcak modeller ve kumaş kalitesindeki seçiciliğinde hazırlanan modellerde zarafetinize zarafet katmak ister misiniz? Sonbahar rüzgarları kışın soğuk günlerini haber verirken sımsıcak tasarımlarla sizleri alıp götürecek. Otantik modeller sıcak renkler ile buluştu. 2015 trend renklerini bünyesinde bulundurarak Kışa özel bayan giyim modelleri Setrms mağazalarında sizleri bekliyor.

Bayram yaklaştı. Bayramda ne giysem diyen bayanları Setrms giyimin 2014 sonbahar 2015 kış tesettür giyim modellerini incelemenizi veya görmenizi öneririm. Bayramlık kıyafet almadan önce Setrms giyim sizleri bekliyor.

Bu kışa hazırlık kaban ve manto almak isteyen bayanlar içinde birbirinden farklı kaban ve manto tasarımları ile Setrms 2015 kış güneşi koleksiyonunda sizlere sunulmuş. Setrms 2014 sonbahar koleksiyonu, 2015 tesettür giyim modelleri, 2015 kaban modelleri, 2015 tesettür giyim modellerin bulunduğu Setrms 2015 Kış Güneşi Koleksiyonu Yeni Sezon modellerinden görselleri inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Huşe 2014 Sonbahar Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde ayakkabı çanta, ayakkabı çanta kombini ve huşe 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...