logotti
  • RSS
  • Facebook

Setrms Giyim 2014 Tesettür koleksiyonunda sizler için çok şık modeller hazırladık. Yayınlayacağımız Setrms tesettür giyim modellerin en beğenilen ve talep gören modelleri sizlerle paylaşacağız. Setrms giyim modellerinde tesettür kaban modelleri, tesettür elbise,tesettür 2014 kap modelleri, tesettür kombin modelleri,tesettür pardesü,Setrms keçe kaban, tesettür manto modelleri, Setrms ferace modelleri, yelek modelleri, etek modelleri şal modelleri bütün bu modeller bu koleksiyonda sizlere sunuldu. Aradığınız her şey bu koleksiyonda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Setrms 2014 Kombinlerin de kap, etek ceket takımlar,  şal, eşarp, ayakkabı, çanta kısaca bayan giyim üzerine her model ve seçeneği bulunmakta. Her yıl olduğu gibi bu senede deri modasından esintilerle sizlere tasarımlarındaki çeşitliliği arz etmiş. Setrems giyim deri giyim modellerine tasarımlarında ağırlık vermekte. Kaban modellerinde ekose ve kaşe kaban modellerin bulunmakta.

Setrms 2014 Tesettür Giyim Koleksiyonundan en beğenilen modeller sizlerle…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kombinleri 2014 Zühre Giyim başlıklı makalemizde 2014 Kaban Modelleri, 2014 Tesettür Giyim ve kaban kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...