logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür gelin başı ve nişan başında diğer türban tasarımcılarından sıyrılarak kendine has tarzı ile bayanların en  özel günlerinde yardımcıları olan Setr-i Nur Tesettür türban tasarımın 2015 yeni gelin başı modelleri, abiye başı nişan başı modellerini sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Kış aylarında düğünü olan tesettürlü bayanlar sizlerde gelin başınıza karar veremedi iseniz veya fikir arayışı içindeyseniz 2015  Setr-i Nur Tesettür gelin başı modellerini incelemenizi öneririm. Gelinlik ve nişanlık  modelleri ile uyum içinde olan gelin başı ve nişan modelleri hepsi çok şık ve çok asil duruyor.

Tesettür Gelin başı modellerinde taşlı modeller, boncuklu modelleri ve gelin başı aksesuarlarını tamamen kendileri tasarlıyor. İsterseniz sadece gelin başı aksesuarlarını da Setr-i Nur tasarımdan temin edebilirsiniz. Sizin özel gününüzde sizleri özel kılacak modeller Setr-i Nur tasarımda.

Ayrıca nişanlanacak bayanlar içinde tesettür nişan başı modellerinden şık örnekler bulunmakta. Kına gecelerinde kullanabileceğiniz şık modeller sizleri bekliyor. Konusunda deneyimli kişilerce porselen makyajınızı da yaparak sizlerin özel gününüzde yardımcıları oluyor.  Sizlerin bu güzel modellere ulaşmanız için Setr-i Nur Moda Tasarıma davet ediyoruz.

Tesettür gelin başı modelleri, tesettür nişan başı modelleri, tesettür abiye başı modelleri, tesettür gelin başı aksesuarları, 2015 tesettür gelin başı modellerinin bulunduğu Tesettür Gelin Başı Modelleri Setr-i Nur moda 2015 tesettür türban tasarım modellerinin bulunduğu galerimizi inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Alvina Giyim 2015 Kış Elbise Modelleri başlıklı makalemizde alvina 2015, alvina 2015 kış ve Alvina Elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Zehrace Şapkalı Türban Çeşitleri

Zehrace Şapkalı T

Hazır eşarp, hazır türban, hazır şal, ve hazır gelin başı ...