logotti
  • RSS
  • Facebook

İlkbahar yaz gelinleri düğününüz yaklaştı gelinliğiniz hazır ama tesettür gelin başı modellerine karar veremedi iseniz sizleri Setr-i Nur türban tasarımlarını incelemenizi öneririm. Ankara da bulunan Setr-i Nur türban tasarımcısı gelin başı modellerinde ve abiye başı modellerinde konusunda uzman kişilerce porselen makyajı ile o özel gününüzü unutulmaz kılmaya devam ediyor.

Gelinlik modelinize uygun gelin başı modellerini sizlerin beğenisi doğrultusunda tasarlayarak O güzel gününüzü mutlu kılmaya devam ediyor. Ayrıca türbanlı gelin başı modelleri için gelin aksesuarları çok seçici davranılmış. Gelinliğiniz sizden gelin aksesuarınız bizden. Gelin başı modellerinde kullanılan aksesuarları dantel ve güpürün birleşmesi ile taşlı ve boncuklu modeller ile gelin başı modelleri zengin kılınmış.  Gelin başı aksesuarlarını arayıp da bulamayanlar için çok şık gelin başı aksesuarı bulunmakta. Gelin buketleri ile arayanlar içinde birbirinden farklı gelin çiçekleri yer almakta.

Tesettürlü gelinler ve genç kızlar kendi düğününüz veya bir yakınınızın özel gününde farklı  modelleri bulunan gelin başı modelleri ve tesettür abiye başı modelleri ile kişiye has özel tasarımları ile bilinen Setr-i Nur Tesettür türban son moda gelin başı modellerinin bulunduğu galerimizi incelemeye ne dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Nihle Giyim 2014 Yaz Pardesü Ferace ve Kap Modelleri başlıklı makalemizde ferace modelleri 2014, ilkbahar yaz tesettür giyim ve Kap Modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...