logotti
  • RSS
  • Facebook

Tesettür bayan dış giyim üzerine tasarımları bulunan Selam giyim 2015 yılı için birbirinden farklı pardesü ve kap modellerini görücüye çıkarttı. Sevilen ve tasarımları yakından takip edilen ünlü marka her sezonda bayanların ihtiyaçları göz önüne alarak ve ve yeni sezona uygun tasarlayarak iddialı pardesü ve kap modelleri sunmuş.

Selam giyim 2015 pardesü modellerinde deri detaylı pardesüler, bebe yaka pardesü modelleri, kapişonlu pardesü modelleri, hakim yaka pardesü modelleri ve ekose pardesüler bulunmakta. Pardesü modellerinde ise lacivert, siyah, vizon, bordo, parlament, mürdüm, petrol renk seçenekleri bulunmakta. Ayrıca 38 bedenden başlayarak büyük beden bayanları düşünerek 52 bedene kadar pardesü modelleri bulunmakta.

Selam giyim kap modellerinde ise; asimetrik kesim kap modelleri, ekose kap modelleri, deri detaylı kap modelleri, kapişonlu kap modelleri, smokin kap modelleri bulunmakta. Pardesü modelleri gibi kap modellerinde de büyük beden çeşitleri mevcuttur. Kap modellerinde renkler ise; siyah, lacivert, parlament, vizon, mürdüm, kiremit, zeytin yeşili, petrol renkleri bulunmakta.

Tesettüre uygun giyinmek isteyen bayanlar için çok sade ve şık modeller bulunmakta. Genç pardesü modelleri, genç kap modelleri, tesettür giyim modelleri, kışlık pardesü modelleri ve kışlık kap modelleri, tarz pardesü ve kap modellerinin yer aldığı Selam Giyim 2015 Pardesü ve Kap Modellerini galerimizi inceleyelim.

Bir önceki yazımız olan Kayra 2015 Kış Tesettür Giyim Seçenekleri başlıklı makalemizde genç tesettür giyim, İslami Tesettür Giyim ve kaban modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...