logotti
  • RSS
  • Facebook

Sonbahar kış koleksiyonlarına Selam Giyim ile devam ediyoruz. Selam giyim 2014-2015 sonbahar kış tesettür giyim modellerinde kışlık pardesü modelleri, kap modelleri, kaban modelleri ve manto modelleri bulunmakta. Kış gelmeden hazırlığınızı yapmaya ne dersiniz. Kışlık tesettür dış giyim modelleri incelemeye değer…

Selam pardesü modellerinde Siyah , Lacivert , Vizon , Bordo , Zümrüt yeşili , Parlament renkleri ve bebe yaka pardesü modelleri, hakim yaka pardesü modelleri, kot pardesü modelleri, kol detaylı pardesü modelleri , ekose pardesü modelleri bulunmakta. 

Selam giyim kap modellerinde ise smokin kap modelleri deri detaylarla bütünleşmiş. Özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen kaplar her sezonda farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmakta. Bayramda da dış giyiminize özen gösterenler için Selam pardesü ve kap modellerini incelemenizi öneririm.

Selam giyim 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu yeni yayınlandı bende sizlere yeni yayınlanan modelleri paylaşacağım. Yenilenen ve eklenen modeller oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Selam pardesü 1990 yılından günümüze kadar tesettür giyim sektöründe olup bayanların dış giyim ihtiyaçlarına yönelik tasarımları yenilenen tarzı ile sizlere sunmakta.

Sonbahar kış tesettür giyim modelleri, 2015 pardesü modelleri, 2015 kap modelleri, 2015 kaban modelleri, 2015 manto modellerinin yer aldığı Selam Giyim 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü ve kap koleksiyonunu incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Minel Aşk 2014-2015 Sonbahar Kış Bayramlık Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2015 tesettür giyim modelleri, Bayramlık Kıyafetler ve bayramlık tesettür giyim modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Reklamlar:

One Response so far.

  1. refref yedekçi dedi ki:

    satın almak için ne yapmalıyız


Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...