logotti
  • RSS
  • Facebook

2014 Pardesü modellerinin yer aldığı sitemizde bugün sizler için Selam Giyimi ağırlıyoruz. Selam 2014 Pardesü Koleksiyonundan oluşan modeller ile tesettür giyimde en fazla tercih edilen modeller arasında yer almakta. Pardesü modellerinde mevlana pardesü modeli, sırt detaylı pardesü modeli, yaka detaylı pardesü modelleri, fiyonklu pardesü modelleri, deri pardesü modelleri bulunmakta.

Sizlerde dış giyimde pardesü tercih edenlerden iseniz Selam pardesü modellerini incelemenizi öneririm. Pardesü değil kap tercih edenler içinde Pardesü modellerinin arasında kap modellerinden de örnekler koyduk. Pardesü ve kap almadan önce model araştırması içine girdiyseniz aşağıda bulunan görseller tercihinizde yardımcı olacaktır.

İster sade tarz pardesü, isterseniz daha gösterişli pardesü modellerini kullanabilirsiniz. Şimdi Selam 2014 Pardesü modellerini inceleyelim…

Bir önceki yazımız olan Tuay Karaca 2014 Özel Tasarım Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Modelleri, Tesettür Abiye Modelleri 2014 ve Tesettür Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...