logotti
  • RSS
  • Facebook

Giyim konusunda iddialı markalardan biri olan olan Sarar Giyim 2014 bayan giyim modelleri ve eşarp modelleri sizlerin beğenisine sunuldu. Sarar 2014 İlkbahar yaz eşarp modellerinde açık ve koyu renk tonları hakim kılınmış. Bayan giyim modelleri de çok şık ve eşarplar ile farklı kombinler oluşturulmuş.

1944 yılından bu zamana kadar şık ve yaratıcı tasarımları ile ülkemizde ve dünyada 5 kıta 51 farklı ülkede giyim modelleri ile boy göstermeye devam ediyor. Uzman tasarımcıları ve kaliteli kumaşları ile erkek ve kadın giyim dünyasındaki moda rüzgarına yön veren Sarar dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca modaseveri, özgün çizgileri ile buluşturan Türk modasında devi olan marka kusursuzu yaratmak için çıktığı yolculuğuna, ilk günkü özenli işçiliği ve zarafetin kaliteyle buluştuğu eşsiz koleksiyonları ile devam ediyor.

Bu kadar beğenilmesi ve tutulmasının sebebi de bu bence. Her daim kullanılabilecek giyim modelleri ve eşarp modelleri ile 2014 yılına da damgasını vuracağa benziyor. Sarar 2014 eşarp ve bayan giyim modellerinde tunik modelleri, kap modelleri, etek ceket takım modelleri, abiye elbise modelleri, gömlek pantolon kombinleri yer almakta.

Özgün tasarımlarını kalitesiyle buluşturan Sarar, 2014 eşarp ve bayan giyim modellerini inceleyelim mi?

Bir önceki yazımız olan Müslima Wear Hijab 2014 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde müslima wear elbise, müslima wear tunik ve müslima wear Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklamlar:

Sponsorlu Bağlantılar

En Popüler Modeller

Kütic Tesettür Giyim Modelleri 2014

Kütic Tesettür Giy

Tesettür giyim sektöründe yeni markalarla sizleri tanıştırmak istiyorum. Tesettür giyim ...

Hatice Kaşık Abiye Başı Modelleri

Hatice Kaşık Abiye

Abiye eşarp tasarımı ve tesettür gelin başı tasarıma farklı bir ...

Azra Giyim Modelleri

Azra Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar farklı markaların farklı ürünlerini  değişik modellerle kullanmak isterler. ...